Září 2014

Nightie Session 03 - KLÍNOVEC

29. září 2014 v 23:10 | koZOOro horský
Tak letos byla zima nezima, asi nejtragičtější, co kdy vůbec byla. Neuvěřitlný. Prostě zima vůbec nebyla. A tohle je z 10.3.2014, normálně sezona ve fullu, ale ted ve finiši Křičící Ten víkend totiž bylo ve snowparku poslední ježdění, překážky pochystány maximálama anomálama, na poslední šredy. Tagže to tam byl Thomas Vážka a Chameleon Freeman pojezdit a videjko ze snoupárku taky bude. Ale zatím se šnitlo jen toto rychlé krátké videjko s Farelem s večerka.


Chmln a wake na Těrlicku

21. září 2014 v 20:01 | VOSA |  FREEMAN Chameleon
Pár fotek z wakeboardingu z Těrlicka aneb ZOO-CORE-trip na Freestyle ZOO kemp. Bylo docela peklo tedy něco s Chameleonem nafotit, páč na wejku jezdí úplnou tužku, páč to doma nemá kde jezdit žejo. Tagže když de pojezdit tak hodku na přes rok, jezdí prostě jen to samý co na snb, což je s wejkem dost podobný. S tím rozdílem, že na wejku je snadné překážku přeject, ale o to horší je se na ní vůbec trefit Smějící se A pak to má někdo fotit žejo Křičící Ale Radoo Hovadoo se s tim a s novým Canónem popral na jedničku a něco se povedlo.

Houbing

14. září 2014 v 22:31 | Slimák |  STICKERs
Tak kde sou ty hříbci sakra, místo tědlech prašivek prašivejch Křičící No slimáci je sežrali asi Smějící se


Komáří sleva

12. září 2014 v 9:56 | KOmár |  ZOO-CORE-KOMÁR 2014
Zajímavej výprodej náhradní náplně na komáry, se do bikeparku ZOO-CORE-KOmár bude určitě hodit. Za bůra, no nekup to. Ale tak teďko uz tam komáři stejně nejsou a letos tam vlastně ani nějak extra nebyly. Tak leda se to může hodit třeba příští sezonu.
Jinak tělové mléko s hadím jedem, by mohl být solidní dárek pro přítulkyni Smějící se
Díkec Radimovi za foto.


ČSSD SKATE CUP, aneb není ČD jako ČSSD nebo ČSAD

10. září 2014 v 22:40 | Chameleon |  EVENTS pozvánka
Do týhle rubriky EVENTS, dáváme výhradně akce, které pořádáme, nebo se na nich nějak podílíme, nebo o nich prostě něco víme atd. Teďko ale uděláme výjímku a zveřejňujeme tu akci, o které vlastně nic nevíme. A proč? Páč je to solidní rarita, tak pro zajímavost to sem prostě dáme, páč nás zajímá váš názor - dole pod článkem je anonymní anketka.

Zveřejnění této akce těsně před volbami, udělalo mrtě rozruch, a to nejen na KOlínsku. Motání politiky do skateboardingu, totiž asi všichni vidíme poprvé. A těžko říct, jestli se v obdobných sportech, někdy něco takového odehrálo.
Tagže se nabízej různý možnosti. Tak třeba, že se organizátorům povedla věc, která se ještě nikomu nepovedla, tudíž si zaslouží zápis do análů historie skateboardingu. Toto inovátorství samozřejmě nemusí být současníky pochopeno. A nebo prostě organizátoři celou věc pořádně nepromysleli. A ono vlastně ta první věc může být výsledkem té druhé. Těžko říct, rozhodně to celé vede k dlouhým diskuzím, které tu řešit nehodláme, to už si povídejte někde jinde.


Diskuzí je už na netu horzně moc a jsou na to vesměs dva názory, kladnej a nebo záporne že jo, jak jinak. Co mě ale pobavilo nejvíc, byla diskuze na fcb stránce DJ WICH. Tam totiž napsal nějakej týpek Jirka ( Vysoká škola čar a kouzel Bradavice), něco ve smyslu nasranosti na dopravu. Jasno v jeho komentu dává až týpek Pešvár, že v diskuzi nejde o ČD, ale o ČSSD. A Jirka opět zabíjí, že neměl na mysli ČD, ale ČSAD Smějící se


A když nebudu řešit skateboarding, ani politickou stranu, stejně něco nechápu, tak mě by asi stačilo vysvětlit toto. A to organizátorský moment překvapení. Hlavní hvězda večera nevěděla, na jaké akci má hrát? Správci skateparku o téhle akci vůbec nevěděli? - jejich slova by musela být cenzurována - píp - píp - píp. Klíčoví účastníci, se tedy podrobnosti dozvěděli, až včera z plakátu na facebooku? Překvapený


Tak to celé nějak zestručníme do dvou otázek a jsme zvědaví, který tábor má více příznivců. Tagže dole anketa buď a nebo.

fotky z otvíračky

10. září 2014 v 15:57 | KOmár |  ZOO-CORE-KOMÁR 2013
Měli jsme tu několik článků o vývoji stezky štítarským údolím, vedoucí skrze bikepark KOmár. Nějak jsme sem ale zapoměli dát fotky ze slavnostní otvíračky Smějící se Konala se procházka stezkou s několika zastaveními a programem, odhalení sochy cyklokrosaře Miloše Fišery a spoustu soutěží a her pro děti. A v KOmáru měli mít kluci exhibici ve velkým počtu, ale díky brutálnímu slejváku předešlej večer, se to holt pokazilo. Tagže BMXkaři i HTčkaři to nemohli dávat. V Komáru, když totiž sprchne, je z tý uježděný hlíny totální kluziště. A jakože fakt pěšky se tam nedalo bez pádu ujít ani metr. Ale Fretka Kunášek má FULLa a navíc nic v hlavě asi, a taky má prostě SKILLy, tagže ten si to tam dával úplně napohodu a zavdal i mega průlet přes jezírko. Lukáš si dal jen malej hopík vedle cesty a fotky nafotil jeho bratr Jarda.

související články:


ňáký tríga

8. září 2014 v 8:44 | MUFLON |  ZOO-CORE-WEAR
Barvičkyyyy, jooo to je našeee S vyplazeným jazykemMagiCam - part 07 - Kefír - stavba šapitó

4. září 2014 v 22:09 | chameleon |  VIDEO tech zoone
Loni jsem se rozhodl prvně odzkoušet funkci časosběru na kamerce AEE Magicam SD21, při stavbě šapitó na festivalu KEFÍR. Není tam ta stavba celá dotáhlá do konce, protože bylo třeba makat a né tam porád řešit kamerku že jo Křičící Už sem byl na hodně akcích a festivalech, ale stavět klasický poctivý OBŔÍ cirkusácký šapitó, to je úplně jinej level. Fakt mazec, kterej se neobejde bez letitejch zkušeností rodiny Palduson, který tyhle stany pronajímaj a stavěj xx krát do roka.
Jinak další videjko, který předcházelo natahování plachty, je tady Usmívající se


Peťanovo bike zčořeno

2. září 2014 v 10:36 | koZOOroh horský |  BIKES for sale
V Práglu bylo z rodinýho domku na hranici P5 - P6 zčořeno bike KONA STUFF. Fakt už historickej kousek, tak byste si řekli, kdo sakra tohle může ukrást. Za celou dobu, kdy Peťan tohle kolo má, což je xx let, ho ve stejný barvě ještě neviděl. Tagže jestli todle kolo uvidíte, bude to nejspíš vono, takže řidiče z něj můžete zkoupnout a dát vědět.

Největší raritka však zmizela Thomasovi Vážkovi, kolo který si fakt nespletete - Mongoose NX. Ježura taky přišel o kolo, který se teda asi krade běžně, páč to je novej kousek - dirt parade